Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MAGNUS DESIGN

Witamy w MAGNUS Design

MAGNUS DESIGN to dystrybutor sprzętu sportowego MAGNUS DESIGN koncentruje w jednym miejscu wiele dziedzin powiązanych z aktywnym treningiem na siłowni. Dzięki 3 liniom sprzętów MAGNUS: POWER, EXTREME oraz HI-TECH masz możliwość zbudowania ciała i spełnienia swoich marzeń.

Aktywnie spędzasz czas? - TRAFIŁEŚ WE WŁAŚCIWE MIEJSCE.

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Tradycją MAGNUS DESIGN jest dystrybucja sprzętu wysokiej jakości i stosowanie najnowszych rozwiązań. Oferujemy Klientom szeroką gamę wyjątkowego wyposażenia siłowni zapewniając optymalne korzyści z zakupionych produktów. Dlatego sprzęt sportowy MAGNUS cieszy się popularnością na rynku już od wielu lat.

<

WSPÓŁPRACA

Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jaki ośrodki sportowe kluby sportowe z całego kraju, które zakupują nasze produkty i wykorzystują je w obiektach użyteczności publicznej, usługowej oraz w domach prywatnych.

Celem MAGNUS jest zapewnienie Klientom pod każdym względem wygody podczas użytkowania produktów. Niezależnie jaki produkt wybierzesz nasze produkty cechuje zawsze najwyższa jakość.

Użytkownicy zakupujący sprzęt MAGNUS dołączają do społeczności, która osiąga zamierzone wyniki.

Dołącz do społeczności szczęśliwych użytkowników MAGNUS już teraz!

PERFEKCJA WEDŁUG MAGNUS

Jesteś nowicjuszem a może ćwiczysz od lat?... To nieważne. W naszych seriach sprzętu zawsze znajdziesz coś dla siebie.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Nasz Zespół wie , że DO CIĘŻKIEJ PRACY POTRZEBA DOBREGO SPRZĘTU. Każde urzadzenie z lini MAGNUS POWER, EXTREME oraz Hi-Tech spełnia ostre normy - idealny rozstaw chwytów, potężne wzmocnienia i budowa w pełni z profilu - wszystko po to by zaspokoić ambicje każdej osoby.

Chcesz być MISTRZEM? Trzymaj sie lidera MAGNUS.

GWARANCJA - PEWNOŚĆ NA WIELE LAT

Kupując produkty MAGNUS DESIGN masz 100% pewności zakupu na długi, długi czas. Każdy sprzęt objęty jest pełną 7-LETNIĄ gwarancją. Po upływie 7 lat, możesz być spokojny o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!

Ps. Jeśli chodzi o sprzęt do ćwiczeń firmy MAGNUS, to można powiedzieć, że jest on w zasadzie niezniszczalny.

Ty trenuj. My zadbamy o resztę.

Magnus Design Team.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel